Speciale aanbieding shop AJBPraktijk
4Life TRi Factor Plus
Bestel deze super Immuun-booster !!!
4life Transferfactor Plus (donkerblauw)
Aanbieding: 1 st = 90 caps van 67,00 naar 64,00 euro
Aanbieding: 4 st = 90 caps van 268,00 naar 220.00 euro
4life Transferfactor Tri (lichtblauw)
Aanbieding: 1 st = 60 capsules van 57,00 naar 53,00
Transfer Factor: onmisbare ondersteuning voor het immuunsysteem
– Een natuurlijk molecuul, dat communicatie brengt in het immuunsysteem
– Het reguleert, coördineert en versterkt de reacties van het immuunsysteem
– Is geen medicijn, nutriënt, vitamine, mineraal of plant
– Een polypeptide (eiwit), een lichaamseigen stof
– Identiek stof in alle levensvormen (mens, zoogdier, gevogelte)
– Blijft stabiel functioneren in een zure omgeving en roept geen allergische reacties op
– Inname kan in onbeperkte hoeveelheden en samen met medicijnen
Als therapeut heb ik al jaren lang ervaring met dit product en hoe krachtig dit product werkt
DAGELIJKSE DOSIS:
Neem dagelijks twee (2) capsules met 240ml vloeistof
GEBRUIKSVOORWAARDEN: De aanbevolen dagelijkse dosis niet overschrijden., behalve bij advies therapeut/arts
4Life Transfer Factor Trfactor Formule is perfect voor iedereen, jong & oud en ter van het immuunsysteem. *
Dit product bevat alleen de Transfer Factor Trifactor van 4Life, dus zonder andere toevoeging
De lichaamseigen stof ” transferfactor” ( een polypeptide) is in vele wetenschappelijke studies onderzocht en de werking op het immuunsysteem is dan ook onomstreden.

Spijtig genoeg mogen wij in het kader van de Europese wetgeving i.v.m. gezondheidsclaims niet vermelden aan de consument, waar 4Life producten, Colostrum en andere producten etc. op toegepast kunnen worden .Maar vragen beantwoorden kan wel.
Producteigenschappen
4Life Transfer Factor ™ -formule
Voedingssupplement • 60 capsules • Dit product ondersteunt je lichaam met de transfer factor, een lichaamseigen stof (polypeptide), die communiceert met andere stoffen van het immuunsysteem
Voor wie is de tranferfactor geschikt?
• 4Life Transfer Factor is perfect voor iedereen – jong, oud en er tussen-in die qua weerstand een steuntje in rug kan gebruiken
Ingrediënten
4Life Tri-Factor ™ -formule (colostrum (melk) en eigeel), glansmiddel (hydroxypropylmethylcellulose – capsulehuls) en maltodextrine.
Meer info over de transferfactor?
De transferfactor is een eiwitmolecuul dat kort samengevat, tot doel heeft informatie te verschaffen aan het immuunsysteem.
Voor wie is de 4life immuun-therapie geschikt?
*voor gezonde mensen, voor (top)sporters en voor mensen met chronische ziektebeelden, die gepaard gaan met een verzwakt- of juist overactief immuunsysteem
Meest voorkomende vragen over de Transferfactor
Hoe vaak moet ik de 4life Transfer producten innemen?
Kan ik te veel Transferfactor innemen?
Hoe vaak kan ik de Transferfactor innemen?
etc …….